Klub

Slide background

KLUB JEŹDZIECKI „LILJÓWKA”

Działa od roku 1993. Pierwszą siedzibą Klubu była Wierzonka k.Poznania. Prezesem Klubu jest obecnie pani Liliana Jachimowicz, Wiceprezesem – pani Aleksandra Dojs, a Skarbnikiem – pan Paweł Karpiński. Klub ma status stowarzyszenia.

Klub zarejestrowany jest zarówno w Wielkopolskim Związku Jeździeckim, jak i Polskim Związku Jeździeckim. Posiada Certyfikat szkoleniowy PZJ II kategorii. Specjalnością Klubu jest sport młodzieżowy. Od wielu lat nasi zawodnicy zdobywają czołowe miejsca na zawodach ogólnopolskich, mistrzostwach i pucharach Polski oraz w zawodach międzynarodowych. Z głównymi osiagnięciami (bez niezliczonych wygranych w konkursach finałowych zawodów ogólnopolskich, kwalifikacyjnych czy regionalnych) możesz zapoznać sie poniżej.

Chcesz uprawiać sport – zgłoś się do nas!

Pomożemy Ci w doborze konia (kupno/dzierżawa), ustalimy optymalny plan treningowy, pomożemy w transporcie i formalnościach rejestracyjnych…

SPORT W KLUBIE – NAJWAŻNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA

2017

KADRA NARODOWA DZIECI NA KUCACH:

- PAULINA GŁOWACZ`02

KADRA WOJEWÓDZKA :

- JULIA BISKUP`03 (Juniorzy Młodsi)

- GNIEWKO JACHIMOWICZ`02 (Juniorzy)

Najważniejsze osiągnięcia:

- Halowy Puchar Polski DiM  gr.E  - Wiktoria Stanisławska  - SREBRNY MEDAL

- Halowe Akademickie Mistrzostwa Polski  - Hanna Jachimowicz  m.6

- Akademickie Mistrzostwa Polski – Hanna Jachimowicz m.4

- Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski – Hanna Jachimowicz  ZŁOTY MEDAL

- cykl TALENT WIELKOPOLSKI – Paulina Głowacz m.1

- Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów – Gniewko Jachimowicz  ZŁOTY MEDAL

- Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów – Paulina Głowacz m.8

- Mistrzostwa Wielkopolski Seniorów: konkurs szybkości – Hanna Jachimowicz m.1

- Mistrzostwa Wielkopolski Młodzików – Natalia Głowacz BRĄZOWY MEDAL

- Puchar Polski gr. A1 – Natalia Głowacz  ZŁOTY MEDAL

- Mistrzostwa Wielkopolski w Ujeżdżeniu – Młodzicy   - Natalia Głowacz SREBRNY MEDAL

- Puchar Wielkopolski w Ujeżdżeniu – Młodzicy   - Natalia Głowacz  II m w rankingu końcowym

2016

KADRA NARODOWA DZIECI:  Gniewko Jachimowicz`02

KADRA NARODOWA KUCE: Paulina Głowacz`02

KADRA WOJEWÓDZKA: Daria Krawczykowska`03

          ZAWODY MIĘDZYNARODOWE:

MISTRZOSTWA EUROPY DZIECI NA DUŻYCH KONIACH- Millstreet Irlandia 26-31.07.2016 Gniewko Jachimowicz i Falentino

CSICH Linz – Gniewko Jachimowicz i Falentino

CSIOCH Lamprechtshausen – Gniewko Jachimowicz i Falentino

CSI* Ciekocinko – Paulina Głowacz i Vagant

CSIOCH Ciekocinko – Gniewko Jachimowicz i Falentino

CSIOCH Hagen – Gniewko Jachimowicz i Falentino

ZAWODY MISTRZOWSKIE W KRAJU:

Halowy Puchar Polski  - Julia Biskup`03  gr.B   – Srebrny Medal

Halowy Puchar Polski  - Paulina Głowacz`02  -gr D-Bis    m 5

Halowy Puchar Polski – Hanna Jachimowicz`97  - gr E     m 5

Halowy Puchar Polski – Gniewko Jachimowicz`02  - Dzieci  1     m 5

Halowy Puchar Polski – Paulina Głowacz`02  Dzieci  2    m 18

Mistrzostwa Wielkopolski Kuce II   – Zofia Wawrzyniak` 01  - Złoty Medal

Mistrzostwa Wielkopolski Kuce II  - Julia Biskup`  03  - Brązowy Medal

Mistrzostwa Wielkopolski Seniorów  - Hanna Jachimowicz ` 97  - m  9

Puchar Polski Kuców gr.B – Julia Biskup`03  - Srebrny Medal

Puchar Polski Dzieci II Duże Konie – Paulina Głowacz`02  - Srebrny Medal

Towarzyski Puchar Polski Kuców gr.X  - Pola Gumienna`05  - Złoty Medal

Amatorskie Mistrzostwa Wielkopolski w Ujeżdżeniu – kuce – Paulina Głowacz`02 – Srebrny Medal

RANKINGI PZJ 2016

GNIEWKO JACHIMOWICZ  - 6 M W RANKINGU DZIECI NA DUŻYCH KONIACH

GŁOWACZ PAULINA –  16 M W RANKINGU DZIECI NA DUŻYCH KONIACH

DARIA KRAWCZYKOWSKA – 51 M W RANKINGU DZIECI NA DUŻYCH KONIACH

JULIA BISKUP – 3 M KUCE GRUPA  B

PAULINA GŁOWACZ – 12 M  KUCE GRUPA D

ZOFIA WAWRZYNIAK – 27 M KUCE GR.D

MARIA WAWRZYNIAK - 37 M KUCE GR.D

JACHIMOWICZ HANNA – 12 M  MAŁE KONIE

BISKUP JULIA  - 19 M  MAŁE KONIE

GUMIENNA POLA – 49 M KUCE GRUPA  A

TOMASZEWSKA OLIVIA – 74 M  KUCE GRUPA  A

Klasy sportowe za 2016:

Gniewko Jachimowicz II B

Hanna Jachimowicz III B

Paulina Głowacz III B

Julia Biskup III B

Nagrody:

- nagroda WZJ za osiągnięcia sportowe 2016 dla trenera Grzegorza Jachimowicza

- nagroda WZJ za osiągnięcia sportowe 2016 dla Pauliny Głowacz

- nagroda WZJ za osiągnięcia sportowe 2016 dla Julii Biskup

2015

KADRA NARODOWA DZIECI:

- GNIEWKO JACHIMOWICZ`02

KADRA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW

- Julia Biskup`03

- Daria Krawczykowska`03

NAJWAŻNIEJSZE WYNIKI:

Halowy Puchar Polski Dzieci 1 Gniewko Jachimowicz SREBRNY MEDAL

Halowy Puchar Polski kuce D-BIS Daria Krawczykowska SREBRNY MEDAL

Halowy Puchar Polski kuce B Julia Biskup m. 4

Mistrzostwa Wielkopolski kuce-80 Paulina Głowacz ZŁOTY MEDAL

Mistrzostwa Wielkopolski kuce-80 Daria Krawczykowska SREBRNY MEDAL

Mistrzostwa Wielkopolski kuce-80 Julia Biskup m.5

Puchar Polski Dzieci 1 Gniewko Jachimowicz m.10

Puchar Polski kuce B Julia Biskup m.4

Puchar Polski kuce D-Bis Paulina Głowacz m.9

Puchar Polski kuce C Daria Krawczykowska m.13

Towarzyski Puchar Polski gr.Y Zofia Wawrzyniak BRĄZOWY MEDAL

Cavaliada Future Poznań  - Julia Biskup

Zawody międzynarodowe:

- CSICH-A Linz – Ebelsberg Austria Gniewko Jachimowicz/Falentino 3m w GP CHILDREN

- CSIOCH Lamprechtshausen Austria Gniewko Jachimowicz/Falentino

- CSICH-A Poznań Wola Polska Gniewko Jachimowicz/Falentino  4m w GP CHILDREN

- CSIOCH Hagen Niemcy Gniewko Jachimowicz/Falentino

- CSI* Poznań Polska  Gniewko Jachimowicz / Falentino

RANKINGI PZJ 2015

GNIEWKO JACHIMOWICZ  - 7 M W RANKINGU DZIECI NA DUŻYCH KONIACH

JULIA BISKUP – 2 M KUCE GRUPA  B

PAULINA GŁOWACZ – 9 M  KUCE GRUPA D

DARIA KRAWCZYKOWSKA- 10 M KUCE GR. D, 12 M KUCE GR. C

ZOFIA WAWRZYNIAK – 45 M KUCE GR.D

Klasy sportowe za 2015:

Gniewko Jachimowicz II B

Hanna Jachimowicz II B

Paulina Głowacz III B

Julia Biskup III B

Daria Krawczykowska III B

Nagrody:

- nagroda WZJ za osiągnięcia sportowe 2015 dla trenera Grzegorza Jachimowicz

- nagroda WZJ za osiągnięcia sportowe 2015 dla Darii Krawczykowskiej

- nagroda WZJ za osiągnięcia sportowe 2015 dla Gniewka Jachimowicza

- Nagroda Burmistrza MiG Pobiedziska II stopnia za wybitne osiągnięcia sportowe – Gniewko Jachimowicz

2014

KADRA NARODOWA DZIECI
- DALIA LEHMANN`01
- GNIEWKO JACHIMOWICZ`02
KADRA WOJEWÓDZKA MŁODZIKÓW
- GABRIELA KOZŁOWSKA `04
- MARIA BAEHR `02
- GNIEWKO JACHIMOWICZ `02

Halowy Puchar Polski DiM gr. A1– Julia Biskup`03 / Figaro Złoty Medal
Halowy Puchar Polski DiM gr. B – Maria Baehr`02/ Barkarola Srebrny Medal
Halowy Puchar Polski DiM gr. A1 – Gabriela Kozłowska`04 / Pysia m.4
Halowy Puchar Polski DiM gr. A2 – Daria Krawczykowska`03 / Pokusa m.7
Halowy Puchar Polski DiM gr. D-Bis – Maria Baehr`02 / Antony Hopkins m.6
Halowy Puchar Polski DiM gr. Dzieci I – Gniewko Jachimowicz`02 / Huber Dream L m.7
Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego – Młodzicy – Julia Biskup`03 / Figaro Złoty Medal
Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego – JM Kuce – Maria Baehr`02 / Barkarola Złoty Medal
Mistrzostwa Powiatu Poznańskiego – JM Kuce – Paulina Głowacz`02 / Orlit Brązowy Medal
Mistrz Poznania Juniorów 2014 – Gniewko Jachimowicz`02 / Nokia m.1
Puchar Polski Dzieci I – Gniewko Jachimowicz`02 / Huber Dream L m.14
Puchar Polski Kuce D-Bis – Gniewko Jachimowicz`02/Nokia m.4
Puchar Polski Kuce B – Maria Baehr`02 / Barkarola Złoty Medal
Puchar Polski Kuce A 2 – Daria Krawczykowska`03 /Pokusa m 11

Poznań Cavaliada Future – Daria Krawczykowska`03/ Milford Duszka m.2

ZAWODY MIĘDZYNARODOWE:
CSI** BALTICA TOUR Ciekocinko – Hanna Jachimowicz`97 / Hope
CSI** BALTICA TOUR Ciekocinko – Gniewko Jachimowicz`02 /Huber Dream L
CSI*** BALTICA TOUR Ciekocinko – Hanna Jachimowicz`97 / Hope
CSI** *BALTICA TOUR Ciekocinko – Gniewko Jachimowicz`02 /Huber Dream L
CSICH Leszno – Gniewko Jachimowicz`02 /Huber Dream L
 
Nagrody:
- nagroda WZJ za osiągnięcia sportowe 2014 dla trenera Grzegorza Jachimowicza
- nagroda WZJ za osiągnięcia sportowe 2014 dla Julii Biskup
- nagroda WZJ za osiągnięcia sportowe 2014 dla Marii Baehr
- nagroda II stopnia Burmistrza MiG Pobiedziska za osiągnięcia sportowe 2014 dla Hanny Jachimowicz
- nagroda II stopnia Burmistrza MiG Pobiedziska za osiągnięcia sportowe 2014 dla Gniewka Jachimowicza
- nagroda III stopnia Burmistrza MiG Pobiedziska za osiągnięcia sportowe 2014 dla Julii Biskup
 
Klasy sportowe za rok 2014:
- Gniewko Jachimowicz II B
- Hanna Jachimowicz II B
- Julia Biskup III B
- Maria Baehr  III B
- Daria Krawczykowska  III B
 
 
2013

KADRA NARODOWA DZIECI
- DALIA LEHMANN`01
KADRA WOJEWÓDZKA
- HANNA JACHIMOWICZ`97
- MICHALINA KRUSZONA `98
- DALIA LEHMANN `01
- GNIEWKO JACHIMOWICZ` 02
Halowy Puchar Polski DiM gr.A2 -Maria Baehr Złoty Medal
Halowy Puchar Polski DiM gr.A2 – Gniewko Jachimowicz Srebrny Medal
Halowy Puchar Polski DiM gr. Dzieci I – Dalia Lehmann m 4
Halowy Puchar Polski DiM gr.E – Michalina Kruszona m 15
Halowy Puchar Polski DiM gr. Dzieci II – Oliwia Łęc m 13
Puchar Polski Dzieci II – Gniewko Jachimowicz m.4
Puchar Polski Dzieci II – Patrycja Płoska m.31
Puchar Polski Dzieci I – Dalia Lehmann m.14
Mistrzostwa Polski Juniorów – Hanna Jachimowicz m.14
Mistrzostwa Polski Młodzików – Maria Baehr Brązowy Medal
Mistrzostwa Polski Młodzików – Gniewko Jachimowicz VI m
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów w Ujeżdżeniu – Izabella Guzińska VIm
Zawody Międzynarodowe CSICH-A Arezzo Grand Prix Children -Dalia Lehmann 3m
Zawody Międzynarodowe CSICH-A Wiener Neustadt Grand Prix Children -Dalia Lehmann 1m
Zawody Międzynarodowe CSIJ-A Drzonków – Hanna Jachimowicz m.7,10,15
Minimum kwalifikacyjne do Mistrzstw Europy Juniorów – Hanna Jachimowicz
Nagroda WZJ za osiągnięcia sportowe – trener Grzegorz Jachimowicz
Nagroda WZJ za osiągnięcia sportowe – Maria Baehr`02
Nagroda WZJ za osiągnięcia sportowe – Gniewko Jachimowicz`02
RANKINGI PZJ 2013:
MARIA BAEHR – I m w rankingu kuców gr. A 2
ZOFIA BAEHR – II m w rankingu małych koni (gr.E)
GNIEWKO JACHIMOWICZ – II m w rankingu gr. A 2; 14 m w rankingu Dzieci na Dużych Koniach; 14 m w rankingu kuców gr. A 1
GABRIELA KOZŁOWSKA – III m w rankingu gr. A 1
DALIA LEHMANN – 6 m w rankingu Dzieci na Dużych Koniach, 35 m w rankingu kuców gr.C; 22 m w rankingu Juniorów; 56 m w rankingu Kobiet; 137 m w Rankingu Łącznym PZJ
HANNA JACHIMOWICZ – 23 m w rankingu Juniorów; 57 m w rankingu Kobiet; 139 m w Rankingu Łącznym PZJ
JULIA BISKUP – 9 m w rankingu kuców gr. A 1
DARIA KRAWCZYKOWSKA – 13 m w rankingu gr. A 1
MICHALINA KRUSZONA – 10 m w rankingu małych Koni (gr.E)
OLIWIA ŁĘC – 28 m w rankingu Dzieci na Dużych Koniach
KLASY SPORTOWE:
HANNA JACHIMOWICZ II SKOKI
DALIA LEHMANN II SKOKI
MARIA BAEHR III SKOKI
GNIEWKO JACHIMOWICZ III SKOKI
GABI KOZŁOWSKA III SKOKI
ZOFIA BAEHR III SKOKI
MICHALINA KRUSZONA III SKOKI
JAGODA BRZYCHCY III SKOKI

2012

KADRA WOJEWÓDZKA
- HANNA JACHIMOWICZ`97
- JAGODA BRZYCHCY`97
- MICHALINA KRUSZONA`98
- DALIA LEHMANN`01
Halowe Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów – Srebrny medal Hanna Jachimowicz
Halowy Puchar Polski KIMK gr.A1 – Gniewko Jachimowicz 5m
Halowy Puchar Polski KIMK gr.A2 – Dalia Lehmann 4m
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików – Złoty medal Gniewko Jachimowicz
El.OOM – II m Hanna Jachimowicz
Puchar Polski Dzieci II – Weronika Kicińska 18 m
Mistrzostwa Polski Juniorów – II półfinał: I m Hanna Jachimowicz
Mistrzostwa Polski Juniorów – Finał: XII m Hanna Jachimowicz
Puchar Polski Kuców Wolica gr. A1 – Złoty Medal Gniewko Jachimowicz
Puchar Polski Małych Koni gr. E – Złoty Medal Michalina Kruszona
Puchar Polski Kuców Wolica grC – Marika Wawrzyniak 8 m
Cavaliada Future – I m Gniewko Jachimowicz
Ranking PZJ gr.A1 2012 – Im Gniewko Jachimowicz
Ranking PZJ gr.E 2012 – II m Michalina Kruszona
Nagroda WZJ za sport: Michalina Kruszona
Nagroda WZJ za sport: Gniewko Jachimowicz
Nagroda WZJ za osiągnięcia trenerskie: Grzegorz Jachimowicz
Nagrody Burmistrza MiG Pobiedziska za sport:
-Hanna Jachimowicz – nagroda II stopnia
-Michalina Kruszona – nagroda III stopnia
-Gniewko Jachimowicz – nagroda III stopnia
Zdobyte klasy sportowe:
Michalina Kruszona I
Hanna Jachimowicz II
Dalia Lehmann III
Gniewko Jachimowicz III
Marika Wawrzyniak III

2011

KADRA NARODOWA DZIECI
- HANNA JACHIMOWICZ`97
KADRA WOJEWÓDZKA
- HANNA JACHIMOWICZ`97
- JAGODA BRZYCHCY`97
Zdobyte klasy sportowe:
Hanna Jachimowicz II skoki, III ujeżdżenie
Jagoda Brzychcy II skoki
Dalia Lehmann III skoki
Gniewko Jachimowicz III skoki
Michalina Kruszona III skoki
Julia Klinge III skoki
Marika Wawrzyniak III skoki
Medale:
Jagoda Brzychcy złoto HPP kuce gr.C
Dalia Lehmann
-srebro – ujeżdżenie MMM
—srebro -kombinacja MMM,
-brąz – MPP
Gniewko Jachimowicz – srebro MPP
Michalina Kruszona – brąz MPP
Hanna Jachimowicz -brąz MWJ, srebro –MPP
Zwycięstwo w rankingu PZJ gr. A2 – Dalia Lehmann
IV m Liljówki w rankingu polskich klubów w sporcie kucowym
Zawody międzynarodowe: Hanna Jachimowicz
CSICH Leszno Polska
CSICH Linz Austria
CSIOCH Bonheiden Belgia
CSIOCH Lamprechtshausen Austria
Nagroda WZJ dla Trenera – Grzegorz Jachimowicz
Nagroda WZJ dla Zawodnika – Jagoda Brzychcy
Nagrody Burmistrza Miasta i Gminy Pobiedziska za Wybitne Osiagnięcia Sportowe w 2011:
II stopnia dla Hanny Jachimowicz
III stopnia dla Jagody Brzychcy
Awans sędziowski – II klasa w ujeżdżeniu Liliana Jachimowicz

2010

KADRA NARODOWA
- HANNA JACHIMOWICZ`97
KADRA WOJEWÓDZKA
- HANNA JACHIMOWICZ`97
- JAGODA BRZYCHCY197
Zdobyte klasy sportowe:
Jagoda Brzychcy II skoki
Hanna Jachimowicz II skoki
Dalia Lehmann III skoki, III ujeżdzenie
Medale:
Jagoda Brzychcy srebro HPP kuce grC
Hanna Jachimowicz srebro MPP
Zawody międzynarodowe: Hanna Jachimowicz
CSIOCH Bonheiden Belgia
CSICH-A Leszno Polska – Grand Prix m 2
Zwycięstwo w rankingu PZJ gr.C – Jagoda Brzychcy
Nagroda WZJ dla Trenera – Grzegorz Jachimowicz
Nagroda WZJ dla Zawodnika – Jagoda Brzychcy
Nagroda Gminy Pobiedziska za osiągnięcia sportowe:
- Hanna Jachimowicz
- Jagoda Brzychcy
- Michalina Kruszona
Awans sędziowski – Liliana Jachimowicz II skoki

2009

KADRA NARODOWA
- HANNA JACHIMOWICZ`97
KADRA WOJEWÓDZKA
- HANNA JACHIMOWICZ`97
- JAGODA BRZYCHCY`97
I MIEJSCE W RANKINGU PZJ KUCE GR.C – JAGODA BRZYCHCY
NAGRODA SPECJALNA DLA NAJMŁODSZEGO UCZESTNIKA MISTRZOSTW EUROPY DZIECI – HANNA JACHIMOWICZ
ZDOBYTE KLASY SPORTOWE W SKOKACH
HANNA JACHIMOWICZ – II
JAGODA BRZYCHCY – III
MICHALINA KRUSZONA – III
HZOKiMK JASZKOWO 1.03.09 FINAŁ GR.C
5 M JAGODA BRZYCHCY/ TOP EVITA
8 M JAGODA BRZYCHCY / DARLING
HZOKIMK WOLICA 15.03.09 FINAŁ GR.C
2 M JAGODA BRZYCHCY/ TOP EVITA
5 M JAGODA BRZYCHCY / DARLING
ZOKIMK WOLICA 17.05.09 FINAŁ GR.C
1 M JAGODA BRZYCHCY/ TOP EVITA
ZOKIMK JASZKOWO 31.05.09 FINAŁ GR.C
1 M JAGODA BRZYCHCY/ TOP EVITA
ELIMINACJE PUCHARU POLSKI DZIECI 31.05.09 JASZKOWO
KAT. A 120 CM 2 M HANNA JACHIMOWICZ/ FINEZJA
ZOJ HERMANOWO – GP JUNIORÓW II M H.JACHIMOWICZ / FINEZJA

2008

Aż 7 medali zdobytych przez nasze młodziczki:
- Złoty w Halowym Pucharze Polski w Skokach Kuców i Małych Koni – Jaszkowo, Hania Jachimowicz i Muppet 5
- Srebrny w Pucharze Polski w Skokach Kuców i Małych Koni – Kuźnia Nowowiejska, Hania Jachimowicz i Muppet 5
- Brązowy w Pucharze Polski Kuców w Ujeżdżeniu – Poznań Wola, Hania Jachimowicz i Muppet 5
- Złoty w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Ujeżdżeniu – Poznań Wola, Hania Jachimowicz i Muppet 5
- Srebrny w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Ujeżdżeniu – Poznań Wola, Jagoda Brzychcy i Top Evita
- Złoty w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w komb. Skoków i Ujeżdżenia – Jaszkowo, Hania Jachimowicz i Eufrat
- Brązowy w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w komb. Skoków i Ujeżdżenia – Jaszkowo, Jagoda Brzychcy i Top Evita
III MIEJSCE W RANKINGU OGÓLNOPOLSKIM W SKOKACH KUCÓW GR. A2 – JAGODA BRZYCHCY
IV MIEJSCE W RANKINGU OGÓLNOPOLSKIM W SKOKACH KUCÓW GR. A2 – HANIA JACHIMOWICZ
XIII MIEJSCE W RANKINGU OGÓLNOPOLSKIM KLUBÓW W SKOKACH KUCÓW I MAŁYCH KONI
- NAGRODA WZJ ZA OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE DLA HANNY JACHIMOWICZ
- NAGRODA WZJ ZA OSIAGNIĘCIA SPORTOWE DLA JAGODY BRZYCHCY
- NAGRODA WZJ ZA OSIAGNIĘCIA SZKOLENIOWE W SPORCIE DLA GRZEGORZA JACHIMOWICZA
4 ZDOBYTE KLASY SPORTOWE:
- HANIA jACHIMOWICZ – II KLASA W UJEŻDŻENIU, III KLASA W SKOKACH
- JAGODA BRZYCHCY – III KLASA W UJEŻDŻENIU, III KLASA W SKOKACH
Miejsca W 1-SZEJ TRÓJCE W FINAŁACH ZAWODÓW OÓLNOPOLSKICH KUCÓW: Jagoda Brzychcy x 4, Hania Jachimowicz x 2

2007

HZOO KiMK Wolica – Finał A1– IIIm (H.Jachimowicz/Figaro)
HZOO KiMK Jaszkowo – Finał A1 – Im (H.Jachimowicz/Figaro)
HPP KiMK Kuźnia Nowowiejska – Finał VIm (H.Jachimowicz/Figaro)
ZOKiMK Wolica – Finał A1 – IIm (H.Jachimowicz/Figaro)
ZOOKiMK Poznań – Wola – Finał A-1 – I m (H.Jachimowicz/ Figaro)
MMM Drzonków –BRĄZOWY MEDAL (H.Jachimowicz/Figaro)
IV m (J.Brzychcy/Fretka)
ZOOKiMK Sielinko – Finał A1 – IIIm (H.Jachimowicz/Figaro)
VII m (J.Brzychcy/Fretka)
Finał A2 – II m (H.Jachimowicz/Darling)
PPKiMK Jaszkowo Finał A1 – VI m (J.Brzychcy/Fretka)
XIII m (H.Jachimowicz/Figaro)
Finał A2 – IV m (H.Jachimowicz / Darling)
Puchar Polski Kuców w Ujeżdżeniu Poznań – Wola – IV m Jagoda Brzychcy/Fretka
V m Hanna Jachimowicz / Figaro
HZOO KiMK Jaszkowo Finał A1 IX (H.Jachimowicz/Grawitacja
X (H.Jachimowicz/Figaro)
Finał A2 IV m (J.Brzychcy / Darling)
HZOO KiMK Józefin Finał A1 III m (H.Jachimowicz/Figaro)
IV m (H.Jachimowicz/Grawitacja)
X m (J.Brzychcy /Fretka)
Finał A2 IX m (J.Brzychcy / Darling)
HZOO KiMK Kuźnia Nowowiejska Finał A1 III m (H.Jachimowicz / Grawitacja)
RANKING OGÓLNOKRAJOWY PZJ KUCE GR.A1
- II M – HANNA JACHIMOWICZ, 12 M – JAGODA BRZYCHCY
RANKING OGÓLNOKRAJOWY PZJ KUCE GR A2
- 10 M HANNA JACHIMOWICZ, 12 M JAGODA BRZYCHCY
18 miejsce w rankingu klubowym kuców
2 zawodników otrzymało III klasę sportową (H.Jachimowicz, J.Brzychcy)
nagroda WZJ za osiągnięcia sportowe dla Hanny Jachimowicz

2006

ZOO KiMK-B Wolica – Finał A1 – IIm (H.Jachimowicz/Figaro)
Puchar Polski KiMK-B – Finał A1 – BRĄZOWY MEDAL H.Jachimowicz/Figaro)
HZOO KiMK-B Wolica – Finał A1 – Im (H.Jachimowicz/Figaro)
HZOO KiMK-B Jaszkowo – Finał A-1 – IIIm (H.Jachimowicz/Figaro)
1 zawodnik punktujący w rankingu ogólnopolskim (7m w A-1 H.Jachimowicz)
1 zawodnik otrzymał III Klasę sportową (H.Jachimowicz)
nagroda WZJ dla trenera za osiągnięcia sportowe (L.Jachimowicz)

2005

Zawody Towarzyskie w Ujeżdżeniu w kl. L – C
eliminacje OOM wkkw – 2 kwalifikacje do finału (J.Żmójdzin – Chvila, Sawanna)
finał OOM wkkw – 10 m (J.Żmójdzin/ Chvila)
MMM wkkw kuce (J.Mossakowski/ Motyw)
cykl zawodów klubowych w skokach – Puchar Liljówki
Mistrzostwa Klubu w Ujeżdżeniu

2004

eliminacje OOM wkkw – 4 kwalifikacje do finału (Z.Kurzownik/ Dziewka, Z.Kurzownik/ Ruletka,J.Kamińska/ Pretty Pansy, J.Żmójdzin/ Chvila)
Mistrzostwa Wielkopolski JM wkkw – 3 m (Z.Kurzownik, Dziewka)
finał OOM wkkw DK – 15 m (Z.Kurzownik/ Dziewka), 16 m (J.Kamińska/ Pretty Pansy)
finał OOM wkkw kuce – 6 m (J.Żmójdzin/ Chvila)
Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w skokach (J.Mossakowski/ Paleta)
Akademickie Mistrzostwa Polski w skokach
11 m w kat.a. (J.Mossakowski/ Paleta)
MMM – skoki (J.Mossakowski / Figaro)
MMM – ujeżdżenie (J.Mossakowski / Groszek)
Mistrzostwa Wielkopolski JM w skokach – 14 m (Z.Kurzownik / Finezja)
4 zawodników punktuj±cych w rankingach ogólnopolskich (Z.Kurzownik, J.Kamińska, J.Żmójdzin, J.Mossakowski)
3 zawodników otrzymało licencję sportow± III stopnia oraz III klasę sportow± (Z.Kurzownik, J.Kamińska, J.Żmójdzin)
cykl zawodów klubowych w skokach – Puchar Liljówki
Mistrzostwa Klubu w Ujeżdżeniu

2003

Mistrzostwa Wielkopolski w Western Pleasure – 1 m (Z.Kurzownik / Dziewka)
Mistrzostwa Wielkopolski w Trail – 2 m (A.Dojs / Miłosna)
Mistrzostwa Wielkopolski JM wkkw – 3 m (Z.Kurzownik / Dziewka)
eliminacje OOM wkkw (Z.Kurzownik / Dziewka, J.Kamińska / Paj -Lu)

2002

Mistrzostwa UAM w Ujeżdżeniu – 1 m w kat.a. (E.Grochowalska / Dziewka)
Akademickie Mistrzostwa Wielkopolski w Kombinacji Skoków i Ujeżdżenia
1 m w kat.a. (E.Grochowalska / Dziewka)
Akademickie Mistrzostwa Polski – Ujeżdżenie – 23 m (E.Grochowalska / Dziewka)

Copyright 2015 Folwark & Klub Jeździecki Liljówka | Strony internetowe Poznań: DesignOrka